Jeśli jesteś kierowcą dyspozycyjnym, uczciwym, o wysokiej kulturze osobistej oraz zaangażowanym w wykonywanie powierzonych zadań, to właśnie Ciebie szukamy! Dołącz do naszego zespołu!

Zadania

  • Załadunek, przewóz , należyte zabezpieczenie i dostawa towaru do klienta
  • Bieżąca kontrola stanu technicznego pojazdu w zakresie niezbędnym do bezpiecznego przewozu ładunków,
  • Utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym i w czystości,

Wymagania

  • Prawo jazdy kat C+E,
  • Kurs doskonalący kierowców przewożących rzeczy,
  • Ważne badania psychologiczne
  • Karta kierowcy – elektroniczna
  • Znajomość aktualnych przepisów niezbędnych na stanowisku,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne zarobki.

Dla kierowców bez doświadczenia mamy ciekawą propozycję szkolenia pod okiem doświadczonych kierowców.

Kontakt

    Zainteresowanych proszę o wypełnienie formularza kontaktowego lub bezpośredni kontakt

    praca-icon

    +48 600 999 601
    transkor@transkor.eu