Od ponad 19 lat świadczymy usługi transportowe na najwyższym światowym poziomie, dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom.

Doświadczenie

Nasza historia to podróż przez 19 lat, rozpoczęta z pasją i zobowiązaniem do obsługi klientów na najwyższym poziomie. Rodzinna firma Transkor zaczęła swoją działalność skupioną na kierunku wschodnim, realizując przewozy na terenie Europy Wschodniej.

Z upływem lat, nasza firma nie tylko się rozwijała, ale również ewoluowała. Dzięki ciężkiej pracy, profesjonalizmowi i elastyczności, zdobyliśmy zaufanie klientów oraz poszerzyliśmy naszą ofertę. Po wielu latach doświadczeń, zdecydowaliśmy się na wyspecjalizowanie w kierunkach zachodnich oraz w obsłudze branży automotive.

Jesteśmy partnerem największych producentów w branży automotive, producentów AGD oraz paneli solarnych, zapewniając niezawodny i terminowy transport ich produktów na terenie Europy. Specjalizujemy się w obsłudze klientów najwyższej klasy, zapewniając profesjonalną obsługę i najwyższe standardy jakości. Daj nam szansę być Twoim zaufanym partnerem logistycznym w obszarze transportu kluczowych produktów branżowych.

 

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas! Skontaktujemy się z Tobą.

Kontakt
19 lat

Doświadczenia w transporcie i spedycji

200

Pojazdów w tym naczepy, ciągniki, samochody dostawcze

250

Doświadczonych kierowców to gwarancja profesjonalnej obsługi i bezpiecznego transportu